,,20 GALA WOLONTARIATU”

Grudzień 5th, 2019 | Ważne wydarzenia

GALA MIĘDZYNARODOWEGO DNIA WOLONTARIUSZA W ZESPOLE SZKÓŁ MUZYCZNYCH

5 grudnia 2019 roku wolontariuszki naszej szkoły wraz z koordynatorką Szkolnego Klubu Młodzieżowego Wolontariatu Pomocna Dłoń Magdaleną Ślifirczyk wzięły udział w uroczystej gali z okazji 20-lecia Stowarzyszenia Centrum Młodzieży ARKA w Radomiu.

Na ręce Pani Dyrektor Małgorzaty Pudzianowskiej i Pani M. Ślifirczyk zostały złożone podziękowania za całoroczną pracę młodzieży w różnorodnych akcjach ARKI. W gali wzięło udział 40 szkół z Radomia
i okolic. Tę piękną uroczystość uświetnił koncert młodzieży ARKI oraz mnóstwo wzruszających wspomnień z mijającego roku.

Dziękujemy wszystkim wolontariuszom za mijający rok pracy w wolontariacie zarówno gimnazjalistom, którzy już opuścili mury naszej szkoły, ale także dzielnie zastępujących ich wolontariuszkom z klasy 5 „a” – wszyscy jesteście wspaniałymi aniołami!!!