29 listopada, 2017 | Aktualności, Biblioteka

28 listopada odbyły się XIV Eliminacje Recytatorskie poświęcone poezji Edwarda Stachury  w Domu Kultury ,,Idalin”.
Uczennice naszej szkoły: Karolina Głowacka ucz. kl. III a, Iga Wasilewska ucz. kl. II e, Zuzanna Kędzierska ucz. kl. III e  pod opieką p. Marzeny Chruścińskiej uczestniczyły w ww. konkursie. Zuzanna Kędzierska recytowała wiersz ,,Narodziny świata”, Iga Wasilewska ,,Życie to nie teatr”, a Karolina Głowacka  wiersz  pt ,,Introit”. W konkursie udział wzięło 58 uczestników w dwóch kategoriach: recytacja i poezja śpiewana.
  Po wysłuchaniu wszystkich uczestników konkursu jury udało się na naradę i wyłoniło zwycięzców konkursu.
Uczennica naszej szkoły – Iga Wasilewska II e zdobyła I miejsce i otrzymała pamiątkowy dyplom.

Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów !!!