Dzień Komisji Edukacji Narodowej

13 października, 2017 | Aktualności

13 października w naszej szkole odbyły się uroczystości, związane z Dniem Komisji Edukacji Narodowej, który przypada na dzień 14 października. Część oficjalna rozpoczęła się przemową Pani Dyrektor Mirosławy Ruty oraz Pani Dyrektor Małgorzaty Pudzianowskiej. Dyrekcja złożyła życzenia i podziękowała za całoroczną pracę dydaktyczno-wychowawczą nauczycielom oraz wszystkim pracownikom PSP nr 10 w Radomiu. Następnie odbyła się akademia z okazji Dnia Nauczyciela, którą przygotowali uczniowie klasy II c, II b. Przedstawienie składało się z dwóch scenek o charakterze humorystycznym, tzw. Lekcje wytrzymałości podczas języka polskiego oraz matematyki Oczywiście wszystkie odegrane scenki miały charakter satyryczny. Występ naszych młodych artystów uświetniły piosenki, które wykonał szkolny chór. Serdeczne życzenia złożył również Samorząd Uczniowski.

Organizatorzy: Magdalena Ślifirczyk, Mirosław Moniak, Mariusz Nowakowski, Julia Kaźmierczak, Urszula Kliszewska