Dzień Mamy i Taty w klasie O „a”

Maj 30th, 2019 | Aktualności

24 maja 2019 r. – w klasie O „A” odbyła się akademia z okazji Dnia Mamy i Taty, którą przygotowała Pani Magdalena Ślifirczyk

Święto rozpoczęło się uroczystą akademią z okazji zbliżającego się Dnia Mamy i Taty. Dzieci recytowały wiersze oraz śpiewały piosenki. Po czym wręczyły wcześniej przygotowane laurki i portrety dla rodziców.

Następnie nastąpił słodki poczęstunek. Wzbogacone w energię dzieci wraz z rodzicami wzięły udział w warsztatach plastycznych. Wspólnie pod pieczą wychowawczyni zostały wykonane laurki, bukiety kwiatów dla rodziców.

W tym dniu wszystkim zgromadzonym osobom towarzyszyły niezapomniane emocje radości oraz wiele wzruszenia.

Wszystkim Rodzicom naszej szkoły składamy serdeczne życzenia z okazji ich święta!