Dzień Otwarty w naszej szkole

Kwiecień 11th, 2018 | Aktualności, Ważne wydarzenia

DZIEŃ OTWARTY W PUBLICZNEJ SZKOLE PODSTAWOWEJ NR 10 Z ODDZIAŁAMI INTEGRACYJNYMI IM. LOTNIKÓW POLSKICH W RADOMIU

W dniu 06.04.2018 r. w Publicznej Szkole Podstawowej nr 10 z Oddziałami Integracyjnymi im. Lotników Polskich w Radomiu odbył się Dzień Otwarty.

W tym dniu szkołę odwiedziło wiele osób chętnych do nauki w naszej placówce i ich rodziców. Odwiedzający mieli możliwość zapoznania się z ofertą edukacyjną szkoły, porozmawiania z psychologiem i pedagogiem szkolnym oraz zobaczenia warunków lokalowych, pracowni i zaplecza sportowego. Dzieci i młodzież odwiedzająca szkołę brała udział w przygotowanych przez naszych uczniów i nauczycieli atrakcjach: malowaniu buziek, zabawie z chustą Kranza i twisterem, dekorowaniu babeczek w kąciku kulinarnym, malowaniu w kąciku plastycznym oraz grach i zabawach edukacyjnych w języku polskim i angielskim. Uczestnicy mieli również okazję obejrzeć pokaz doświadczeń chemicznych i fizycznych oraz fragmenty przedstawień teatralnych w wykonaniu naszych uczniów. Dzieci zainteresowane sportem brały udział w grach i zabawach sportowych: np. szermierce, strzelaniu i testach sprawnościowych.

Wszyscy mieli możliwość, aby poznać szkołę, porozmawiać z nauczycielami i uczniami szkoły oraz wziąć udział w przygotowanych atrakcjach.