Ferie w wolontariacie

13 lutego, 2019 | Aktualności

Właśnie skończyły się ferie, czas wypoczynku od szkolnych obowiązków.

Dla naszych wolontariuszy I tydzień ferii był jednak bardzo pracowity.

7 osób z klasy 3 a i b codziennie pomagało w opiece nad dziećmi podczas tzw. Ferii z Arką, a nie było to łatwe zadanie.

Wolontariusze musieli stawiać się codziennie rano w siedzibie Arki na Starym Mieście. Każdego dnia czekały na nich inne wyzwania: opieka podczas gier i zabaw sportowych, wyjść do teatru, wycieczek krajoznawczych.

Nasi wolontariusze w składzie Nina Podsiadły, Amelia Dziuba, Anna Dębiec, Katarzyna Kozdrój, Katarzyna Fabiszewska, Daniel Adamkiewicz oraz Kacper Grzmil wzorowo podołali tym obowiązkom.

Inna grupa w sobotę 01.02. pomagała w prowadzeniu tańców integracyjnych podczas zabawy choinkowej w Domu Kultury Idalin.

Do siedziby Arki zostały również dostarczone zebrane przez naszych uczniów lektury dla szkolnej biblioteki w Sokolnikach Mokrych.

Wszystkim darczyńcom składamy serdeczne podziękowania.
Można powiedzieć, że czas ferii upłynął pod znakiem czynienia dobra😇💪❤👍

Dziękujemy 🙂