Nauczyciele

Religia                                                                                                                                                      

  • Ewa Hodyra

Język polski   

  • Barbara Cichy
  • Edyta Gawełek
  • Małgorzata Pudzianowska

Język angielski

  • Małgorzata Bachorska – wychowawca klasy 3e
  • Flawia Bilewska 

Język niemiecki

  • Izabela Zagrodnik – wychowawca klasy 3a

Matematyka    

  • Sabina Gliszczyńska – wychowawca klasy 3d
  • Monika Ludka – wychowawca klasy 3f

Historia / WOS / WDŻ                                                                                                                             

  • Sylwia Garlińska 
  • Emilia Spyra – wychowawca klasy 4a

Geografia, przyroda         

  • Anna Szczepanik – wychowawca klasy 3b

Biologia            

  • Renata Szczepańska

Fizyka                 

  • Ewa Kula
  • Mirosława Ruta

Chemia                

  • Renata Szczepańska 

Informatyka                                                                                                                                               

  • Barbara Boniecka 

Zajęcia artystyczne                                                                                                                           

  • Urszula Kliszewska
  • Mirosław Moniak 

Muzyka 

  • Mirosław Moniak                                                                                                              

Plastyka

  • Urszula Kliszewska

Edukacja dla bezpieczeństwa

  • Marzena Dróżdż – Zagożdżon

Wychowanie fizyczne                                                                                                                    

  • Magdalena Banaszkiewicz
  • Marcin Fokt 
  • Norbert Kobacki 
  • Dariusz Włodarczyk
  • Aneta Zacharska

Nauczanie wczesnoszkolne 

  • Ewa Kapusta – wychowawca klasy 1a       

Nauczanie przedszkolne

  • Magdalena Ślifirczyk – Wychowawca klasy Oa

Świetlica 

  • Izabela Reluchin

Wolontariat

Wolontariat