KONKURS „Moja ulubiona książka”

Marzec 25th, 2020 | Ogłoszenia dla ucznia, Ważne wydarzenia

Zapraszamy do udziału wszystkie dzieci a rodziców prosimy o pomoc w przesłaniu prac
,,Moja ulubiona książka ” 2 kwietnia obchodzimy Międzynarodowy Dzień Książki dla Dzieci .W tym dniu urodził się duński bajkopisarz Hans Christian Andersen .Dzień ten ma ma celu rozpowszechnianie książek dla dzieci oraz wspieranie czytelnictwa przez najmłodszych .Z tej okazji zapraszamy wszystkich do udziału w konkursie ,,Moja ulubiona książka ” .Prześlij zdjęcie lub rysunek swojej ulubionej książki a jeśli możesz napisz krótką notatkę w której umotywujesz swój wybór .Pracę przesyłajcie do 10 kwietnia na adres marzenka.radom@ op.pl .
Najlepsze prace zostaną nagrodzone .Życzymy powodzenia w twórczej pracy !!! Organizatorzy : M.Chruścińska , M.Kaszuba , A.Zacharska, I.Rybicka , E.Kapusta, M.Drab – Zawisza.