Konkurs ,,Najładniejsza zakładka do książki”

Czerwiec 1st, 2020 | Biblioteka, Ważne wydarzenia

KONKURS NA NAJŁADNIEJSZĄ ZAKŁADKĘ DO KSIĄŻKI ROZSTRZYGNIĘTY

Miło nam poinformować, że Konkurs na ,,Najładniejszą zakładkę do książki” został rozstrzygnięty!!! Konkurs cieszył się ogromną popularnością wśród uczniów, bowiem na konkurs wpłynęło aż 31 prac. Zakładki do książek zostały wykonane w różnych technikach plastycznych i z różnych materiałów: z kliszy fotograficznej, z płótna, z papieru, z tektury. Pomysłowość i oryginalność prac uczniów była zadziwiająca.

Drodzy uczniowie!!! Prace Wasze były przepiękne!!! Zakładki Wasze były pięknie obszywane, kolorowane, wyklejane, malowane. Stanowiły istne cudeńka. Stąd jury w składzie: M. Chruścińska, A. Zacharska, E. Kapusta, A. Kalwarczyk, M. Kaszuba i B. Boniecka miało niemały kłopot by wyłonić zwycięzców. Oceniając prace jury wzięło pod uwagę: pomysł, oryginalność, samodzielność i estetykę wykonania i wyłoniło zwycięzców.

I MIEJSCA otrzymali:

Gajownik I. 2a, Mazur W. 2a, Charabień L. 1b, Szczepańska K. 2a, Zwęglińska J. 1a, Czajkowska K. 2a, Zając M. 1b, Jelonkiewicz J. 1b, Marszałek L. 1b, Drabik W. 5a, Krogulec A. 1b, Piskorz B. 2a, Podsiadły L. 5a, Walasek T. gr 4c

II MIEJSCA otrzymali:

Gajownik J. 2a, Stępień H. 2a, Bożek F. 2a, Bożek M. 1b, Bielawska D. 5a, Zając T. 0c, Jagiełła M. 2a, Wiśniewska M. 1b, Piecuch F. 5a, Ruta A. 1b, Niedziałek T. gr 5c, Niedziałek W. gr 3a

III MIEJSCA otrzymali:

Ciszek D. 2a, Ciepiela L. 2a, Kucharska M. 2a, Sieradzka S. 1b, Golonka K. 1b

Wszyscy uczniowie zostaną nagrodzeni po powrocie do szkoły. Zakładki do książek, które wykonaliście pomogą Wam znaleźć miejsce w którym skończyliście odrabiać pracę domową lub czytać ulubioną książkę.

Bardzo dziękujemy rodzicom za pomoc w przesłaniu zdjęć swoich pociech z pracami konkursowymi, a uczniom za trud i zaangażowanie w wykonaniu prac konkursowych!!!

Zapraszamy do obejrzenia Galerii naszych zdjęć!!!

Organizatorzy konkursu:

M. Chruścińska, A. Zacharska, A. Kalwarczyk, E. Kapusta, B. Boniecka, M. Kaszuba