Konkurs plastyczno – informatyczno – literackiego ,,Szukam wiatru w polu… – rzecz o twórczości Agnieszki Osieckiej”

6 grudnia, 2017 | Aktualności, Biblioteka

5 grudnia 2017 r. w bibliotece szkolnej odbyło się uroczyste rozstrzygnięcie konkursu plastyczno – informatyczno – literackiego ,,Szukam wiatru w polu… – rzecz o twórczości Agnieszki Osieckiej”. Konkurs został zorganizowany z okazji 20 rocznicy śmierci poetki przez panie: Marzenę Chruścińską, Barbarę Cichy, Anetę Gnojewską, Magdalenę Ślifirczyk, Annę Szczepanik.
    Na wstępie uczennica klasy III b Natalia Sokół zaśpiewała piosenkę Agnieszki Osieckiej, a Iga Wasilewska uczennica klasy II e zarecytowała jej wiersz ,,Szukam wiatru w polu..”
    Konkurs literacki o twórczości Agnieszki Osieckiej został przeprowadzony 14 listopada 2017 r. W konkursie literackim udział wzięło 30 uczniów, konkursie informatycznym 180 uczniów, w konkursie plastycznym 60 uczniów. Został również opracowany regulamin konkursu.

Prace literackie i informatyczne zostały sprawdzone przez jury. Przy ocenie prac konkursowych jury wzięło pod uwagę: pomysł, oryginalność i estetykę wykonania i wyłoniło zwycięzców konkursu w czterech kategoriach. Laureaci konkursu otrzymali pamiątkowe dyplomy i piękne książki wręczone przez dyrektor Małgorzatę Pudzianowską.

KONKURS INFORMATYCZNY

KATEGORIA: NAJŁADNIEJSZA PREZENTACJA
I MIEJSCE – WIKTORIA KOWALSKA III F, KACPER BARTOSZ III F
II MIEJSCE – WIKTORIA MUSZKIEWICZ III F, ZUZANNA CHODELSKA III F, DOMINIKA PIECHOTA III F
III MIEJSCE – KAROLINA GŁOWACKA III A, MARTYNA DERWISZ III A

KONKURS LITERACKI
I MIEJSCE – NATALIA SOKÓŁ III B, MAJA SANKOWSKA III B
II MIEJSCE – JAGODA MUCHA III B, WIKTORIA PŁOWIEC III B
III MIEJSCE – ALEKSANDRA BULSKA III B, ZUZANNA MAJEWSKA III B

KONKURS PLASTYCZNY

KATEGORIA: NAJŁADNIEJSZY ALBUM

I MIEJSCE – MACIEJ BORKIEWICZ III F, KAROL GĘBKA III F
II MIEJSCE – AGNIESZKA KORCZAK III C, WIKTORIA GRZYB II B
III MIEJSCE – KLAUDIA CHOLEWA III D, ALEKSANDRA MALETA III D, MILENA BĄK III B, ZUZANNA MAJEWSKA III B
WYRÓŻNIENIA – NIKOLA KAWECKA III E, WERONIKA JESIONEK III E, WERONIKA WĘGLARZ II E, IGOR KOŚCIÓW II A

KATEGORIA: NAJŁADNIEJSZY PLAKAT
I MIEJSCE – MACIEJ KLIMEK II A
II MIEJSCE – GABRIELA JANAS II E
III MIEJSCE – ANNA DĘBIEC II A, KLAUDIA MUCHA II A
WYRÓŻNIENIA _ NATALIA GĘBSKA III F, MICHAŁ GAŁEK III G, AGNIESZKA KORCZAK III C, SZYMON GAJEWSKI III E, RÓŻA CZYŻEWSKA II F, ERYK BODO II F

Laureatom gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów !!!