Mikołajki w naszej szkole

7 grudnia, 2017 | Aktualności

06 grudnia 2017 roku Święty Mikołaj pomimo niekorzystnych warunków pogody dotarł również do naszej szkoły. Przewodnicząca Samorządu Uczniowskiego Nina Podsiadły oraz uczeń klasy II b Wiktor Rogalski wraz z opiekunkami SU Magdaleną Ślifirczyk i Magdaleną Banaszkiewiczodwiedzili naszych małych sąsiadów, a więc Przedszkole Publiczne nr 9, które obecnie znajduje się również  na parterze naszego budynku. Dzieci z oddziałów przedszkolnych przygotowały się na spotkanie z Mikołajem. Odbyła się recytacja wcześniej przygotowanych wierszy, piosenek związanych z mikołajkami. Dzieci wraz z młodzieżą nie zapomniały o elementach stroju Świętego Mikołaja. Jak wynikało z sondy, którą przeprowadził Mikołaj, wszyscy byli w tym roku wyjątkowo grzeczni, a więc czekamy na wymarzone, gwiazdkowe prezenty!