,,Moja ulubiona postać z bajki” – rozstrzygnięcie konkursu

Listopad 27th, 2019 | Biblioteka, Ważne wydarzenia

w dniu 27 listopada odbyło się uroczyste rozstrzygnięcie konkursu ,,Moja ulubiona postać z bajki”. Konkurs został zorganizowany przez panie: Marzenę Chruścińską, Monikę Kaszubę, Annę Kalwarczyk, Iwonę Rybicką, Ewę Kapustę, Anetę Zacharska. W konkursie udział wzięło ponad 30 uczniów szkoły. Jury przy ocenie prac wzięło pod uwagę: pomysł, oryginalność i estetykę wykonania i wyłoniło zwycięzców konkursu.

I MIEJSCE – Bartłomiej Piskorz z klasy 2a, Tobiasz Medoń z klasy 1b, Tomasz Zając z klasy 0c

II MIEJSCE  – Wiktoria Mazur z klasy 2a, Maja Bożek z klasy 1b, Filip Bożek z klasy 2a

III MIEJSCE – Maria Zając z klasy 1b, Zofia Szymańska z klasy 2a

Pani Dyrektor Mirosława Ruta wręczyła pamiątkowe dyplomy i książki dla laureatów konkursu i dyplomy za udział w konkursie.

Zapraszamy do Galerii naszych zdjęć!!!