,,Najładniejsza kartka i ozdoba Bożonarodzeniowa” – rozstrzygnięcie konkursu

Styczeń 8th, 2020 | Ważne wydarzenia

8 stycznia 2020 roku w bibliotece szkolnej odbyło się uroczyste rozstrzygnięcie konkursu plastycznego  ,,Najładniejsza kartka i ozdoba Bożonarodzeniowa”.

Konkurs został zorganizowany przez panie: Marzenę Chruścińską, Ewę Kapustę, Annę Kalwarczyk, Monikę Kaszubę i Małgorzatę Drab-Zawiszę. W konkursie udział wzięło ponad 30 uczniów i przedszkolaków. Konkurs miał za zadanie rozwinąć kreatywność i zdolności plastyczne uczniów oraz umocnić ich wiarę we własne możliwości. Jury wyłaniając zwycięzców konkursu wzięło pod uwagę: pomysł, oryginalność i estetykę wykonania. Dyrektor Mirosława Ruta wręczyła pamiątkowe dyplomy i książki dla laureatów konkursu oraz dyplomy dla dzieci uczestniczących w konkursie.

Zapraszamy do Galerii naszych zdjęć!!!