,,Pierwszaki 2019/2020″ ,,Zdrowo i Bezpiecznie”

Listopad 6th, 2019 | Aktualności

6 listopada uczniowie klasy 1a i 1b z wychowawcami – p. Moniką Kaszubą, Anną Kalwarczyk i Marzeną Chruścińską uczestniczyli w spotkaniu w ramach akcji Pierwszaki 2019/2020 Zdrowo i Bezpiecznie podczas którego Przedsiębiorstwa Porty Lotnicze zapoznały dzieci z zasadami udzielania pierwszej pomocy, a strażacy z KM Państwowej Straży Pożarnej opowiedzieli jak bezpiecznie zachować się w sytuacji zagrożenia pożarem. Ponadto, uczniowie Szkoły Muzycznej zaprezentowali swój talent muzyczny i wykonali koncert gry na gitarze i skrzypcach. Spotkanie przebiegało w miłej atmosferze, a nasi podopieczni uczestniczyli w różnych konkursach, zdobyli wiedzę z zakresu udzielania pierwszej pomocy i zachowania się w wypadku zagrożenia pożarem. Na zakończenie spotkania uczniowie klas I zrobili sobie pamiątkowe zdjęcia.

Zapraszamy do galerii naszych zdjęć!!!