ROZSTRZYGNIĘCIE KONKURSU „MÓJ WYMARZONY ZAWÓD”

Maj 2nd, 2020 | Ważne wydarzenia

ROZSTRZYGNIĘCIE KONKURSU „MÓJ WYMARZONY ZAWÓD” – FINAŁ

Zakończył się szkolny konkurs artystyczny (plastyczny dla klas najmłodszych i plastyczno-literacki dla klasy V) na temat: „Mój wymarzony zawód”. Wpłynęło na konkurs 13 prac, w tym: z klas 0-II: 10 i 3 prace z klasy V. Jury nauczycielskie w składzie : Ewa Kapusta, Monika Kaszuba, Anna Kalwarczyk, Emilia Spyra, Magdalena Ślifirczyk, Urszula Kliszewska, Marzena Chruścińska oraz Anna Wierzchowska Szymanek – dokonało wnikliwej i wszechstronnej analizy twórczości naszych uczniów. Poza najważniejszym kryterium – zgodnością z tematem konkursu – jury, wyłaniając zwycięzców kierowało się takimi kryteriami, jak: samodzielna twórczość ucznia, oryginalność pracy, jakość i staranność wykonania.

Zgodną decyzją jury, w kategorii klas młodszych: I miejsce przyznano Marysi Zając z klasy IB, II miejsce: Hani Stępień z klasy IIA oraz III miejsce Wiktorii Mazur z klasy IIA. Przyznano także trzy wyróżnienia, które otrzymują: Lena Charabień, Filip Wołczyński z klasy IA oraz Igor Kokociński z klasy IIA. Jako jedyna z klas ,,0″ złożyła pracę konkursową Julia Tokarska (0C); by wyróżnić jej starania jury przyznało Julii nagrodę specjalną.

W kategorii prac artystyczno-literackich starszych uczniów (klasa V) I miejsce otrzymuje: Wiktoria Drabik za innowacyjną i śmiałą kreację literacko-multimedialną, oraz II miejsce ex-equo: Filip Piecuch i Dominika Bielawska, przede wszystkim za ciekawe ujęcie marzeń zawodowych w autorskich wierszach.

Prezentujemy prace zwycięzców oraz wszystkich uczestników konkursu. Gratulujemy i cieszymy się, iż poznaliśmy Wasze marzenia zawodowe. Wśród Was są, być może, przyszli: sędziowie, tancerki, piosenkarki, baletnice, spikerki, piłkarze, kapitan samolotu, żołnierze (czołgista, pilot, marynarz), architekci, fryzjerki, weterynarze… Zapewne lista wymarzonych zawodów mogłaby być dłuższa! – zachęcamy na przyszłość.

Dziękujemy rodzicom za zaangażowanie i motywowanie dzieci do ujawniania talentów. Jesteśmy pod ogromnym wrażeniem potencjału, który wykazują nasi uczniowie. Cieszymy się z ich udziału w konkursie, który miał być zabawą, ale także źródłem refleksji, odkrywaniem siebie, sięganiem po marzenia. Trzymamy kciuki, niech się spełnią!

Organizatorzy konkursu

Galeria prac w kategorii klas młodszych

Wyróżnienia prac w kategorii klas młodszych

Galeria prac w kategorii prace artystyczno-literackie klas starszych