Rozstrzygnięcie Konkursu „Moja ulubiona książka”

Maj 3rd, 2020 | Biblioteka, Ważne wydarzenia

Drodzy Rodzice i Uczniowie,

Miło nam poinformować, że w związku z zakończeniem konkursu plastyczno-literackiego ,,Moja ulubiona książka”, jury przystąpiło do podjęcia decyzji o jego rozstrzygnięciu.

Na konkurs wpłynęło 17 prac uczniów z klas 0c, 1a, 1b, 2a, 5a. Z prac literackich uczniów wynika, że uczniowie lubią czytać książki bowiem zawarte są w nich ciekawe, wzruszające opowieści, uczą dobrych wartości, przenoszą ich do innych miejsc, dzieci uczestniczą w ich przygodach, a także pokazują jak nawiązać przyjaźń i odnaleźć własne miejsce w życiu. Czas jaki spędzają przy książkach jest czasem bezcennym.

Jury w składzie: M. Chruścińska, A. Zacharska, E. Kapusta, A. Kalwarczyk, M. Kaszuba, I. Rybicka, M. Drab-Zawisza oceniło prace literackie, a przy ocenie prac plastycznych wzięło pod uwagę: pomysł, oryginalność, samodzielność  i estetykę wykonania i wyłoniło zwycięzców konkursu.

I miejsca otrzymali: Bartłomiej Piskorz kl. 2a, Gabriela Brudnicka kl. 2a, Maria Zając kl. 1b, Ignacy Gajownik kl. 2a, Julia Tokarska kl. 0c, Jakub Gajownik kl. 2a, Zofia Szymańska kl. 2a.

II miejsca otrzymali: Alan Farkowski kl. 1a, Amelia Lutkowska kl. 2a, Jakub Mętrkiewicz kl. 2a, Hanna Domagała kl. 2a, Igor Kokociński kl. 2a, Wiktoria Drabik kl. 5a.

III miejsca otrzymali: Wiktoria Mazur kl. 2a, Amelia Krogulec kl. 1b, Lena Marszałek kl. 1b, Alicja Ruta kl. 1b.

Uczniowie otrzymają dyplomy i książki za udział i zaangażowanie w konkursie. Serdeczne podziękowania kierujemy w stronę rodziców, którzy wykonywali i przekazywali zdjęcia do organizatorów. Gratulujemy zwycięzcom i życzymy dalszych sukcesów!!!

Organizatorzy konkursu

Galeria zdjęć!