Rozstrzygnięcie konkursu ,,Najładniejsza flaga Polski”

Maj 10th, 2020 | Ważne wydarzenia

Z okazji Dnia Flagi Rzeczypospolitej Polskiej przypadającego na dzień 2 maja został zorganizowany wewnątrzszkolny konkurs na ,,Najładniejszą flagę Polski” wśród uczniów klas 1-5 PSP nr 10 w ZSP nr 3 przez opiekunów Samorządu Uczniowskiego.

Na w/w konkurs wpłynęło 13 prac uczniów z klas 1a, 1b, 2a oraz 5a w postaci zdjęć pięknie wykonanych flag w barwach naszego kraju. Miło nam poinformować, iż konkurs na ,,Najładniejszą flagę Polski” został rozstrzygnięty. Jury w składzie M. Bachorska, F. Bilewska i M. Ślifirczyk przy ocenie prac wzięło pod uwagę pomysł, oryginalność zastosowanych materiałów, estetykę wykonania i wyłoniło zwycięzców konkursu.

I miejsce: Amelia Krogulec kl. 1b, Wiktoria Drabik kl. 5a

II miejsce: Maria Zając kl. 1b, Ignacy Gajownik kl. 2a

III miejsce: Filip Wołczyński kl. 1a, Wiktoria Mazur kl. 2a

Wyróżnienia: Sara Sieradzka kl. 1b (wspaniała sceneria), Jakub Gajownik kl. 2a, Filip Piecuch kl. 5a

Dziękujemy wszystkim uczestnikom konkursu za przygotowanie prac przepięknych flag naszego kraju. Możecie być z siebie dumni, a my nauczyciele jesteśmy dumni z tego, że mamy takich wspaniałych patriotów.

Podziękowania kierujemy również w stronę Rodziców, za pomoc dzieciom w przesłaniu prac konkursowych drogą mailową.

Wszystkim serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!

Organizatorzy konkursu

Zapraszamy do galerii zdjęć prac konkursowych wszystkich uczestników!