Rozstrzygnięcie konkursu plastycznego ,,Moja ulubiona postać z baśni Hansa Christiana Andersena”

29 marca, 2019 | Aktualności, Biblioteka

29 marca 2019 roku w bibliotece szkolnej odbyło się uroczyste rozstrzygnięcie konkursu plastycznego ,,Moja ulubiona postać z baśni Hansa Christiana Andersena”.

Konkurs został zorganizowany przez nauczycieli: M. Chruścinska, E.Kapustę, F. Bilewską, M. Bachorską, B. Cichy. Baśnie Andersena zawsze podobały się młodym czytelnikom i zostały przetłumaczone na ponad 80 języków, a konkurs plastyczny o Andersenie cieszył się ogromną popularnością , zwłaszcza wśród uczniów klasy 1 a.

Toteż jury konkursu miało niemały problem przy ocenie prac plastycznych. Jury wzięło więc pod uwagę: pomysłowość, oryginalność i estetykę wykonania i wyłoniło zwycięzców konkursu.

Pani dyrektor Mirosława Ruta wręczyła pamiątkowe dyplomy i książki dla laureatów konkursu.

I MIEJSCE otrzymały:

Zofia Szymańska I a,

Hanna Stępień I a,

Laura Ciepiela I a.

II MIEJSCE otrzymali:

Bartłomiej Piskorz I a,

Filip Bożek I a,

Hanna Domagała I a,

Kuba Mętrkiewicz I a,

Wiktoria Mazur I a.

III MIEJSCE otrzymali:

Roksana Lis I a,

Dawid Ciszek I a,

WYRÓŻNIENIE

Klaudia Trojanowska III f i Daria Wosztyl III f.

Pani dyrektor Mirosławie Rucie bardzo dziękujemy za uroczyste wręczenie nagród a laureatom serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!!! Piękne prace uczniów możemy obejrzeć na prezentowanych zdjęciach.