,,Ślubowanie Klas Pierwszych”

Październik 28th, 2019 | Ważne wydarzenia

28 października to jeden z najważniejszych dni w życiu naszych pierwszoklasistów ponieważ zostali pasowani na uczniów.

Uroczystość tę uświetnili swoją obecnością Pani Dyrektor Mirosława Ruta, Pani Wicedyrektor Małgorzata Pudzianowska, Pani Marzena Chruścińska, Ewa Kapusta wraz z klasą II oraz rodzice i dziadkowie pierwszaków. Uroczystość rozpoczęła się prezentacją programu artystycznego, który pod okiem Pań: Anny Kalwarczyk, Moniki Kaszuby i Anety Zacharskiej przygotowały dzieci z klas I,II i V. Punktem kulminacyjnym było ślubowanie na flagę państwową. Na zakończenie każde dziecko otrzymało swój pierwszy w życiu dokument – legitymację szkolną, pamiątkowy Dyplom oraz upominek. Po części oficjalnej, uczniowie oraz wszyscy goście zostali zaproszeni na słodki poczęstunek.

Wszystkim pierwszakom na początek życzymy wiele słońca, mało łez, humoru, dużo zdrowia, szczęścia i tak co rok, by udany był ten pierwszy krok.