ŚLUBOWANIE KLASY PIERWSZEJ

22 października, 2018 | Aktualności

19 pażdziernika b.r. w naszej szkole odbyła się niezwykle ważna uroczystość ślubowania i pasowania uczniów klasy pierwszej.

Pierwszoklasiści w obecności Dyrekcji Szkoły, zaproszonych gości i rodziców zaprezentowali krótki program artystyczny, w którym zdali pierwszy egzamin na ucznia.

Śpiewająco odpowiadali na pytania dotyczące naszej ojczyzny, szkolnej nauki oraz  zasad zachowania. Wszyscy zgodnie stwierdzili, że egzamin pięknie zdali i  mogą już zostać przyjęci do braci uczniowskiej.

Pierwszoklasiści ślubowali na sztandar szkoły. Następnie Dyrekcja i zaproszeni goście dokonali aktu pasowania na uczniów szkoły. Uczniowie otrzymali  legitymacje szkolne  oraz drobne upominki, nie zabrakło również słodkiego poczęstunku.

Kochane Pierwszaki! Cieszymy się, że Jesteście już uczniami i życzymy Wam sukcesów w nauce. Powodzenia!

Niech zdobywanie wiedzy będzie dla Was radością!