Udział klasy O „A” w REGIONALNYM KONKURSIE PLASTYCZNYM na projekt Klucz do Miasta

13 marca, 2019 | Aktualności

Klucz do miastaALAN FARKOWSKI kl. O „A” w REGIONALNYM KONKURSIE PLASTYCZNYM pod opieką p. Magdaleny Ślifirczyk zdobył nagrodę specjalną ufundowaną przez  panią wiceprezydent Katarzynę Kalinowską.

Prace plastyczne trojga uczniów kl. O „A” zostały zgłoszone do REGIONALNEGO KONKURSU PLASTYCZNEGO na projekt Klucz do Miasta, OTWIERAJĄCEGO RADOMSKIE DNI GONOŚCI.

Inspiracją do podjęcia tematu było pielęgnowanie tradycji obchodów Radomskich Dni Godności podkreślających obecność wśród nas osób niepełnosprawnych oraz dostrzeganie i ukazanie piękna naszego miasta w wykonanym projekcie.

Prace wykonali również: Lena Charabień i Filip Wołczyński, które prezentujemy poniżej. Prace Leny podczas jej nieobecności prezentuje na zdjęciu Zofia Bielecka. Wszystkie dzieci otrzymały pamiątkowe dyplomy, a Alanowi nagrodę wręczą władze miasta podczas uroczystego rozpoczęcia Dni Godności 22 maja 2019 r. Czekamy z niecierpliwością!

GRATULUJEMY!!!

Zachęcamy dzieci i młodzież do udziału w podobnych konkursach.