Udział uczniów w inscenizacji gry lokalnej pt.,, Tu jest Twoja Historia”

8 października, 2018 | Aktualności

Z okazji 100-lecia Odzyskania Niepodległości, w czwartek 4 października na terenie Parku Rzeźby w Orońsku odbyła się inscenizacja gry lokalnej pt.,, Tu jest Twoja Historia”, odwzorowującej atmosferę i walki II Wojny Światowej.

Patronat nad tym wydarzeniem sprawował Instytut Solidarności i Męstwa im. Witolda Pileckiego w Warszawie. Inscenizacja została przygotowana przez uczniów z Orońska, a koordynatorką była p. Agnieszka Seta. Pod opieką p. Flawii Bilewskiej nasi uczniowie z kl. 3b Andżelika Łukasik, Kinga Gos, Patrycja Głowacka, Wiktoria Grzyb oraz mama Andżeliki p. Katarzyna Łukasik wzbogaciły część artystyczną piosenkami żołniersko- wojskowymi.

Serdeczne podziękowania przesyłam p.Katarzynie Łukasik za pomoc w przygotowaniach i wspaniały występ oraz dla p. Mirosława Moniaka, nauczyciela muzyki.