Zbiórka maskotek dla Pogotowia Ratunkowego przy Radomskim Szpitalu Specjalistycznym im. dr Tytusa Chałubińskiego

Czerwiec 4th, 2019 | Aktualności

Z okazji Dnia Dziecka V LO z Oddziałami Dwujęzycznymi im.R.Traugutta w Radomiu oraz Centrum Aktywności Seniorów zorganizowało zbiórkę nowych maskotek lub w idealnym stanie dla dzieci poszkodowanych w wypadkach oraz chorych. Zebrane zabawki przekazane zostaną Pogotowiu Ratunkowemu przy Radomskim Szpitalu Specjalistycznym im. dr Tytusa Chałubińskiego.

Nasza szkoła postanowiła włączyć się w akcję. Swoje pluszaki przynosili rodzice, nauczyciele oraz dzieci ze starszych i młodszych klas. Zebraliśmy dużo maskotek👍👍👍.

Po wstępnej selekcji na ręce p. Agnieszki Gierwatowskiej z V LO trafiły pluszaki w stanie idealnym lub nowe. Pozostałe zostały wyprane i będą służyć naszym milusińskim na świetlicy lub w gabinecie pani psycholog.

Bardzo dziękujemy za wsparcie🐼🐰🐯👍🐨❤👧👦