Zwiedzanie wystawy klocków Lego z okazji zbliżającego się Dnia Kobiet oraz słodki poczęstunek w Tłusty czwartek w klasie O A

28 lutego, 2019 | Aktualności

28 lutego  2019 r. w Tłusty czwartek w klasie na dzieci czekała słodka niespodzianka – oczywiście jak przystało na to święto były to pączki.

Po słodkich łakociach pełni entuzjazmu, ciekawości i energii kl. O „A” wraz z wychowawczynią Panią Magdaleną Ślifirczyk oraz Panią z biblioteki szkolnej Marzeną Chruścińską odwiedziła Galerię Słoneczną w Radomiu, gdzie dzieci obejrzały największą w Polsce wystawę klocków Lego z okazji zbliżającego się Dnia Kobiet.

Budowle, które mogliśmy podziwiać to: postać słynnego astronoma Mikołaja Kopernika, piłkarza Roberta Lewandowskiego, ogrom Titanica oraz wiele innych wspaniałych budowli. Następnie uczniowie tworzyli różnorodne budowle z klocków. Zabawie towarzyszyły uśmiechy, a wspomnienia pozostaną z nami na długi czas.

To był dzień pełen wrażeń!