FINAŁ XXVI EDYCJI KONKURSU  WOJEWÓDZKIEGO „Wydajemy własną  książkę”

4 czerwca, 2019 | Aktualności

FINAŁ XXVI EDYCJI KONKURSU  WOJEWÓDZKIEGO „Wydajemy własną  książkę” ?? 
Oto nasze laureatki: ???

WIKTORIA MAZUR – nagroda edytorska, wyróżnienie literackie
HANNA STĘPIEŃ – wyróżnienie Edytorskie 

W Muzeum  Pozytywizmu na Gołotczyźnie ( Oddział Muzeum Szlachty Polskiej w Ciechanowie) Odbył się uroczysty finał konkursu „Wydajemy własną książkę” , który to MDK „Muranów” Współorganizuje z Pedagogiczna Biblioteka Wojewódzką  im. KEN w oraz z Wolskim Centrum Kultury.

Tegoroczną edycję zakończyliśmy w dawnej posiadłości Aleksandra Świętochowskiego na mazowieckiej Gołotczyźnie, która obecnie jest obiektem muzealnym. Po zwiedzeniu muzeum z przewodnikiem odbyła się część oficjalna laureaci oraz nauczyciele otrzymali nagrody i wyróżnienia w trzech kategoriach: literackiej, edytorskiej i plastycznej. 

Po części oficjalnej w pięknym parku na terenie którego ulokowane  jest muzeum spędziliśmy radosne chwile przy ognisku. Każdy uczestnik wycieczki mógł chwilę odpocząć, upiec kiełbaskę i podziwiać piękny park a pogoda wyjątkowo sprzyja wypoczynkowi na świeżym powietrzu. 
Na Tegoroczna edycję zgłoszona 180 książek napisanych,  zilustrowanych i wydanych przez 287 uczniów z 36 placówek. Uczniowie  pracowali pod kierunkiem 50 nauczycieli. 

Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów ?

Zapraszamy do Naszej galerii

Wolontariat

Wolontariat